Auliikmed
PDF

1963. aastal kinnitas VSÜ Kalevi Kesknõukogu presiidium ühingu auliikme statuudi. 4. jaanuaril 1964 Kalevi hallis aset leidnud pidulikul koosolekul, millega tähistati kahekümne aasta möödumist eesti muinaskangelase nime kandva a m e t i ü h i n g u t e spordiühingu asutamisest, tunnustati esmakordselt teenekamaid auliikme rinnamärgi kätteandmisega.

Esimestena pälvisid Kalevi auliikme nimetuse

Erna Abel, Tartu
Herbert Abel, Tartu
Elmar Ardma, Viljandi
Harry Aumere, Tallinn
Georg Dmitrijev, Pärnu
Ivan Dratšov, Tallinn
Jaroslav Dudkin, Tallinn
Julius Elango, Tallinn
August Englas, Tallinn
Gustav Ernesaks, Tallinn
Georg Gilde, Tallinn
Arnold Green, Tallinn
Raymond Hallik, Tallinn
Valter Hallmägi, Tallinn
Aleksander Hendrikson, Tallinn
Eduard Hunt, Tartu
Leonhard Illisson, Tallinn
Roland Ilp, Tallinn
Raimond Isok, Tallinn
August Ivask, Tartu
Ene-Lille Jaanson, Tartu
Artemi Jaik, Pärnu
Eduard Jakobson, Tartu
Vladimir Jegorov, Tallinn
Georgi Jelissejev, Moskva
Heino Jeret, Pärnu
Sulo Johani, Tallinn
Lembit Järv, Tartu
Anton Jürisson, Tallinn
Richard Kabrits, Tallinn
Kalju Kaiva, Kohtla-Järve
Arnold Kaldma, Tallinn
Eli Kaldma, Tallinn

Manivald Kaljula, Tallinn
Reginald Kallas, Tallinn
Johannes Kangro, Tallinn
Alfred Kangur, Narva
Roman Karu, Tartu
Arno Kello, Kohtla-Järve
Paul Keres, Tallinn
Edgar Kiis, Tartu
Karl Kivastik, Tartu
Arnold Kress, Tallinn
Heino Kruus, Tallinn
Fred Kudu, Tartu
Ilmar Kullam, Tartu
Jüri Kurul, Tartu
Tiit Kuusik, Tallinn
Vaike Kõresaar, Viljandi
Virve Käbi, Tallinn
Augustin Kärber, Kohtla-Järve
Jaan Laansoo, Haapsalu
Valentin Labzin, Narva
Johannes Laidvere, Tartu
Raimund Lass, Tallinn
Richard Laur, Tallinn
Virve Laur (Kiisa), Tallinn
Tõnno Lepmets, Tallinn
Johannes Levo, Tallinn
Heino Lipp, Tallinn
Juhan Looaru, Tallinn
Ester Luiga (Käppa), Tallinn
Richard Lulla, Tartu
Jakob Lurje, Tallinn
Joann Lõssov, Tallinn
Roland Lään, Tallinn
Lembit Lüüs, Tallinn
Valve Lüütsepp (Kaasik), Tartu
Nikolai Makarov, Kohtla-Järve
Juhan Mandre, Tallinn
Elmar Martin, Tallinn
Selma Multer, Tallinn
Edgar Murumaa, Paide
Edgar Naarits, Tartu
Harri Neem, Võru
Paul Neerot, Tallinn
Ralf Neerot, Kohtla-Järve
Alfred Neuland, Tallinn
Johannes Nittim, Tallinn
Roman Nittim, Tallinn
Martin Oja, Paide
Georg Ozerov, Tallinn
Maret-Mai Otsa (Višnjova), K-Järve
Edgar Paalme, Tallinn
Edgar Parmet, Tallinn
Feliks Parre, Tartu
Kalju Pettai, Tallinn
Lea Pettai (Maremäe), Tartu
Eugen Piisang, Tallinn
Eugenia Pilliroog, Tallinn
Elisabeth Pilt, Tallinn
Sahari Poslavsky, Tallinn

Ilse Mikko, Tallinn
Endel Puri, Tallinn
Helmut Puur, Tallinn
Edgar Puusepp, Tallinn
Ülo Pärn, Tallinn
Hugo Pärt, Kohtla-Järve
Selgur Randaru, Kohtla-Järve
Ants Raud, Tallinn
Friedel Raudsepp, Tallinn
Jüri Rebane, Tallinn
Alfred Reier, Tallinn
Enno Riimak, Viljandi
Olev Ritson, Tartu
Kalju Rogenbaum, Valga
Feliks Rommot, Tallinn
Gitta Rubanovitš, Tallinn
Hanno Selg, Tartu
Julius Seljamaa, Tallinn
Elmar Sikk, Tallinn
Hans Sild, Tallinn
Ludvig Sild, Tartu
Rudolf Sillak, Tallinn
Theodor Sinkel, Pärnu
Heino Sisask, Tartu
Aadu Tarmak, Tallinn
Ülo Tarmisto, Tallinn
Roman Tavast, Tallinn
Leida Teksel, Kiviõli
Ulrich Tihvan, Kiviõli
Aksel Tiik, Tartu
Boris Tolbast, Tallinn
Ruudi Toomsalu, Tallinn
Heinrich Troost, Tallinn
Erich Truumure, Kuressaare
Aleksander Tšikin, Tallinn
Aleksander Tšutšelov, Tallinn
Uno Tõnnus, Tallinn
Mihkel Uit, Kohtla-Järve
Arnold Vaiksaar, Tartu
Aleksander Valkonen, Tallinn
Georg Vanamölder, Tartu
Bernhard Varik, Kuressaare
Elmar Vasar, Tartu
Ivan Vassiljev, Tallinn

1964
Ants Antson, Tallinn
Rein Aun, Tallinn
Erich Byström, Tallinn
Heino Haabjärv, Tallinn
Aleksi Ilves, Tallinn
Tiina Kala, Tallinn
Helju Kaljussaar, Tallinn
Arkadi Kello, Tallinn
Eva Koitla, Tallinn
August Koni, Kohtla-Järve
Osvald Laan, Tartu
Richard Mast, Tallinn
Boris Meos, Tallinn
Otto Merimaa, Tallinn
Erich Mõtlik, Tartu
Valter Mägi, Tallinn
Viktor Müil, Kohtla-Järve
Peeter Nurk, Paide
Aleksander Ojala, Tallinn
Hillar Ojaste, Harju
Linda Ojastu, Tartu
Olaf Olmann, Tallinn
Georg Ots, Tallinn
Elisabeth Raid (Pilt), Tallinn
Eedo Raide, Tallinn
Hans Raudmäe, Paide
Richard Rooden, Kohtla-Järve
Elmar Runge, Tallinn
Ahto Sepp, Kohtla-Järve
Rudolf Sirge, Tallinn
Aleksander Transtok, Kohtla-Järve
Rodrich Truve, Tallinn
Voldemar Uik, Tallinn

Mihkel Uit, Kohtla-Järve
Heinrich Vellet, Paide
Vaino Väljas, Tallinn

1965
Osvald Allikas, Tartu
Nikolai Fedjukin, Aseri
Aino Huimerind, Tallinn
Hugo Huimerind, Tallinn
Liivia Härsing, Tallinn
Kuno Jaanson, Tallinn
Ilo Janter, Tallinn
Uno Jõesaar, Kohtla-Järve
Tiit Kaimur, Tartu
Endel Kiisa, Tallinn
Aleksander Kivi, Tartu
Kaljo Kivil, Harju
Herbert Klaar, Kuressaare
Valter Klausson, Tallinn
Johannes Käbin, Tallinn
Harry Ling, Tartu
Helju Logina, Tartu
Kuno Maior, Kohtla-Järve
Elmar Männik, Tallinn
Johannes Peets, Tallinn
Oliver Puri, Järvakandi
August Tähnas, Tartu
Harry Rannamets, Rakvere
Silvia Raidvee, Tartu
Ülo Reedi, Tartu
Jaan Roots, Tallinn
Uno Sahva, Tartu
Erich Seiler, Pärnu
Boriss Suhhatsev, Leningrad
Juhan Suurmets, Tartu
Helmut Särekanno, Tartu
Peeter Tarvas, Tallinn
Endel Teinbas, Tallinn
Jaan Toome, Tallinn
Edvin Tsirit, Kohtla-Järve
Karl Uusküla, Paide
Artur Veinberg, Kohtla-Järve
Albert Vendelin, Tallinn
Väino Viilup, Kohtla-Järve
Mart Vilt, Kohtla-Järve

1966
Uno Aava, Tallinn
Arvi Allikvee, Kohtla-Järve
Jaan Gutman, Võru
Endel Innos, Tallinn
Ants Kala, Tallinn
Esko Koplus, Tallinn
Julius Korkmann, Aseri
Leonid Lentsman, Tallinn
Vladimir Lint, Kuressaare
Eino Ojastu, Tartu
Friedrich Palm, Tartu
Valdur Ploom, Tallinn
Velju Rammo, Tallinn
Adolf Rüütel, Tallinn
Irina Saar, Tallinn
Oleg Sapožnin, Tallinn
Jüri Schmidt, Kohtla-Järve
Agnes Sirkel, Tartu
Viljam Suurkuusk, Tallinn
Einar Tipp, Kehra
Heino Tomberg, Tallinn
Rudolf Ustam, Tallinn
Nikolai Varb, Kohtla-Järve
Aleksei Varkki, Kohtla-Järve
Guido Vene, Tallinn
Ralf Viisimaa, Tallinn

1967
Hugo Alamäe, Pärnu
Edith Elgas, Tartu
Laine Erik (Kallas), Tartu
Vladimir Girs, Tallinn
Salme Hellam, Tallinn
Boriss Iljin, Kohtla-Järve
Jaan Jürgenstein, Tartu
Ants Kaiva, Kohtla-Järve
Valter Kalam, Tartu
Heino Krevald, Tallinn
Rein Kumari, Tallinn
Ernst Kusmanov, Tallinn
Aino-Esta Lomp, Tallinn
Johannes Lott, Tartu
Heino Lussmaa, Paide
Jaan Lüllemets, Tallinn
Mihkel Maran, Tallinn
Herman Mikk, Tallinn
Karl Mutso, Tartu
Gerhard Mölder, Tallinn
Heino Müürsepp, Tallinn
Edgar Namm, Kohtla-Järve
Viktor Noorkukk, Kohtla-Järve
Udo-Rein Okk, Tartu
Harald Raivet, Tallinn
Jüri Suija, Tartu
Mihhail Zautin, Kohtla-Järve
Osvald Tall, Tartu
Harald Taurafeld, Harju
Feodor Teder, Kuressaare
Priit Tomson, Tallinn
Kalju Toomara, Tallinn
Heiki Toots, Tartu
Manfred Vesmes, Tallinn
Nordhein Vilberg, Harju
Veera Vimberg, Kohtla-Järve

1968
Robert Allpere, Paide
Stanislav Dilaktorski, Tallinn
Nikolai Hänike, Kohtla-Järve
Einar Jaanimägi, Tallinn
Mallor Jaaniorg, Võru
Mati Jaanus, Tallinn
Juhan Kalamägi, Tallinn
Henn Karits, Tallinn
Arnold Karu, Tartu
Priidik Kippar, Kohtla-Järve
Arne Kivistik, Tartu
Arnold Koop, Tartu
Kalle Kukk, Tallinn
Nora Kutti, Tartu
Jaan Kuuda, Pärnu
Leo Landberg, Rakvere
Harri Laos, Kohtla-Järve
Harry Lessel, Tallinn
Hans Maansoo, Tallinn
Eino Meiesaar, Viljandi
Rudolf Meijel, Tallinn
Helmut Multer, Tallinn
Olaf Märja, Tallinn
Renee Neljas, Hapsalu
Albert Norak, Tallinn
Olav Osolin, Tallinn
Vikki Pennonen, Valga
Ivan Puskov, Kohtla-Järve
Viktor Puusepp, Rakvere
Ülo Raidma, Kohtla-Järve
Peet Raig, Tallinn
Erik Randam, Tartu
Eugenia Rannu, Tallinn
Vassili Ridala, Tartu
Endel Rämmal, Tallinn
Elmar Saar, Tallinn
Peeter Sepp, Kuressaare
Grigori Životnikov, Tallinn
Jüri Talts, Tallinn
Arnold Tolpats, Tartu
Hans Torim, Tartu
Valdo Tuulas, Tallinn
Juhan Ulfsak, Tallinn
Taivo Uljas, Kuressaare
Tarvi Uljas, Tallinn
Johannes Undusk, Tallinn
Aleksander Vahurand, Harju
Meta Vannas, Tallinn
Alf Varjas, Kuressaare
Uno Veeperv, Viljandi

1969
Ivar Agur, Tallinn
Uno Altpere, Tallinn
Karel Ird, Tartu
Jaan Küünemäe, Tallinn
Osvald Männik, Tallinn
August Mölder, Tallinn
Vilma Sahva, Tartu
Valeria Seesma, Tartu
Heino Triefeldt, Tallinn
Albert Vaino, Tallinn
Anne Vasarik, Kohtla-Järve
Boris Vaseloo, Tallinn

1970
Milvi Aru, Kuressaare
Maiu Hairk, Kuressaare
Ernst Helemäe, Pärnu
Ülo Hendrikson, Pärnu
Heldur Hiop, Tallinn
Eugen Härms, Tallinn
Kalju Jurkatamm, Tartu
Edgar Jõesaar, Rakvere
Oivo Kaivoja, Kohtla-Järve
Harry Kalamäe, Tallinn
Imants Kalnins, Kohtla-Järve
Harry Kasari, Tallinn
Heinrich Kask, Tallinn
Kaarel Kaup, Rakvere
Johannes Kukk, Paide
Edgar Lilles, Pärnu
Fritzas Markusas, Tallinn
Harry Moikov, Tallinn
Silvia Müürsepp, Tallinn
Kalev Oll, Kohtla-Järve
Mart Paama, Tartu
Oleg Papstel, Kohtla-Järve
Alfred Pisuke, Tartu
Jüri Põldoja, Tallinn
Ella Rekker, Tallinn
Heino Remmel, Viljandi
Evald Seepere, Tallinn
Harald Sild, Tallinn
Heiti-Alar Sommer, Tallinn
Bernhard Tali, Rakvere
Velve Tamm, Tallinn
August Tammeväli, Tartu
Lembit Tang, Tallinn
Ülo Uluots, Haapsalu
Peeter Varep, Tallinn

1971
Harri Adamson, Pärnu
Viktor Elmat, Tallinn
Enn Griffel, Tallinn
Gunnar Holm, Tallinn
Neeme Holm, Pärnu
Helmut Hunt, Pärnu
Hans Jalasto, Tallinn
Ants Jeret, Pärnu
Elmar Kahmus, Harju
Artur Koppel, Tallinn
Heino Kuivjõgi, Tallinn
Georg Kuum, Paide
Alfred Kuusik, Pärnu
Karel Kuusk, Tallinn
Madis Laiv, Tallinn
Endel Laos, Pärnu
Bernhard Lõhmus, Pärnu
Ants Nurmekivi, Tartu
Harald Orupõld, Tallinn
Endla Peets, Tartu
Sylvi Press, Tallinn
Kalev Pruus, Paide
Elme Pürg, Kohtla-Järve
Heinar Raag, Kohtla-Järve
Erich Raudnagel, Pärnu
Ülo Ratasepp, Tallinn
Igo Rätsep, Tallinn
Hans Rüütel, Tallinn
Nils Sachris, Tartu
Otto Sikk, Pärnu
Aavo Sillandi, Tallinn
Sven Tamm, Tallinn
Roland Tammeorg, Pärnu
Helmut Tisler, Tartu
Silvi Tolmats, Tallinn
Evald Tooms, Tartu
Evald Traks, Pärnu
Henn Treufeldt, Pärnu
Enn Uuehendrik, Tallinn
Evi Õnnepalu, Tallinn

1972
Vladimir Bazanov, Tallinn
Toomas Berendsen, Tallinn
Malle Hansar, Tallinn
Kaupo Illak, Tartu
Ants Kalam, Tallinn
Udo Kangur, Valga
Gennadi Kinko, Tartu
Jaan Krampe, Kohtla-Järve
Roland Kruuk, Tallinn
Ivi Laur, Tallinn
Harry Liivand, Tallinn
Eduard Lukk, Kohtla-Järve
Arvo Mõttus, Tallinn
Vladimir Nikolajev, Narva
Toivo Ormisson, Tallinn
Virve Pae, Paide
Ilmar Pendre, Tallinn
Pavel Piller, Tallinn
Hugo Põder, Rakvere
Nikolai Põvvat, Tartu
Aarne Rae, Rakvere
Arnold Sõlg, Tallinn
Rein Zeemann, Paide
Oku Tamm, Tallinn
Ingrid Tang, Tallinn
Jaan Tepandi, Tallinn
Eino Tomberg, Kohtla-Järve
Arved Toompalu, Tallinn
Vladimir Tšernõšov, Tallinn
Enn Vask, Tallinn
Nikifor Vavilov, Rakvere
Reino Viidas, Tallinn
Arnold Vilimaa, Tartu

1973
Lembit Aettik, Rakvere
Õilme Alekõrs, Tallinn
Mait Arvisto, Tallinn
Evi Asmu, Tallinn
Aksel Himma, Tallinn
Alvar Hirtentreu, Tallinn
Franz Josep, Tallinn
Heigo Järvekülg, Viljandi
Jüri Jürnaste, Tallinn
Voldemar Kasela, Tallinn
Tõnu Karner, Tallinn
Vello Kivi, Tartu
Dmitri Konstantinov, Aseri
Evi Kruus, Tallinn
Heinrich Kurvet, Pärnu
Ants-Mart Kõverik, Kohtla-Järve
Auri Laaspere, Tallinn
Silvi Leet, Tartu
Vikenti Lelov, Pärnu
Tõnu Lepik, Tallinn
Voldemar Lepperk, Tallinn
Villi Leppik, Kuressaare
Jaan Loko, Tartu
Vladimir Makarov, Pärnu
Ilmar Meos, Tartu
Peeter Metsar, Tallinn
Heldur Mäe, Rakvere
Valentina Mäesalu, Tallinn
Valdo Mägi, Tallinn
Voldemar Pedak, Harju
Friedrich Preimuth, Tallinn
Endel Prooses, Kuressaare
Villo Prümmel, Haapsalu
Helju Raadik, Pärnu
Illa Raudik, Tallinn
Aldur Raudva, Tartu
Juri Rõzov, Aseri
Alfred Rööding, Tallinn
Bernhard Salong, Tallinn
Jaak Salumets, Tallinn
Edgar Sinisalu, Tallinn
Eduard Tamm, Tallinn
Aino Tammeorg, Pärnu
Peep Tarien, Tallinn
Artur Taru, Tallinn
Ants Teder, Tallinn
Vello Teder, Tartu
Evald Uibo, Tallinn
Ain Vilde, Tallinn
Kalju Võrk, Pärnu
Nigul Õnnik, Pärnu

1974
Heino Alaniit, Harju
Eduard Aru, Pärnu
Gunnar Hololei, Tallinn
Juta Hunt, Pärnu
Robert Kiisel, Pärnu
Aglaida Koger, Pärnu
Uno Laanemets, Pärnu
Heino Lind, Tallinn
Jaak Lipso, Tallinn
Juhan Maidlo, Tallinn
Mati Mark, Tallinn
Endel Raa, Pärnu
Peeter Saar, Pärnu
Gunnar Sauga, Pärnu
Maie Soosalu, Pärnu
Peeter Sõber, Pärnu
Ado Talimaa, Pärnu
Aleksei Tammiste, Tallinn
Laine Tarvis, Kuressaare
Heino Tidriksaar, Tartu
Artur Tire, Tallinn
Jaan Tui, Harju
Oskar Tõnissaar, Pärnu
Atko-Meeme Viru, Tartu
Laimonds Vissotski, Riia

1975
Heino Heldna, Tallinn
Jaan Härms, Tallinn
Ottomar Kask, Tallinn
Johannes Küttis, Tallinn
Viljar Loor, Tallinn

1976
Sergei Balahhitšev, Pärnu
Arvo Kasela, Pärnu
Mati Kuulmann, Tallinn
Henn Lõmps, Tallinn
Eugenia Piisang, Tallinn
Vambola Remmel, Pärnu
Reet Sarap, Pärnu
Juhani Seppenen, Kohtla-Järve
Ilmar Taluste, Kohtla-Järve
Ülo Tambet, Kohtla-Järve
Avo Truu, Tallinn
Lembit Võlu, Kohtla-Järve

1977
Ants Aaspõllu, Tallinn
Grigori Agabobov, Tallinn
Gennadi Golubkov, Aseri
Kaljo Johannes, Tallinn
Villi Kalde, Aseri
Edgar Kasekänd, Viljandi
Anto Raukas, Tallinn
Rein Ristlaan, Tallinn
Peters Škels, Aseri
Ilme Toomberg, Tallinn

1978
Leida Annus, Kohtla-Järve
Harry Ello, Tallinn
Heino Heljas, Tallinn
Juuno Jalakas, Kuressaare
Ülo Kepp, Tartu
Lennart Kivi, Helsingi
Vladimir Käo, Tallinn
Leo Käppa, Tallinn
Heino Lang, Haapsalu
Rein Peeterson, Paide
Inge Pind, Tartu
Kalju Randoja, Tartu
Toivo Sapas, Tallinn
Jüri Šaraškin, Tallinn
Edgar Ääro, Tallinn

1980
Peeter Leola, Tallinn
Tõnu Murašev, Tallinn
Rein-Vello Ojavere, Tallinn
Raimund Pundi, Tallinn
Heino Puuste, Tallinn
Mall Randmer, Tallinn
August Sokk, Tallinn
Ivar Stukolkin, Tallinn
Ervin Uuk, Tallinn

1981
Ott Ernesaks, Tallinn
Kalju Hanstein, Tallinn
Heldur Jakobson, Tallinn
Jaan Jürimäe, Tallinn
Helmuth Kanter, Tallinn
Olav Karikosk, Tallinn
Arno Kikas, Tallinn
Arvo Kivikas, Tartu
Toomas Kivilo, Järvakandi
Karl Lennup, Harju
Aino Läänmäe, Tallinn
Rein Ottoson, Tallinn
Jüri Poljans, Pärnu
Rein Puudersell, Valga
Jüri Pärg, Tallinn
Veena Räägel, Tallinn
Valdur Silvere, Tallinn
Evald Stanberg, Hrju
Inna Talving, Tallinn
Jüri Talvistu, Tallinn

1982
Kalev Kaseoja, Tallinn
Heino Kask, Tallinn
Priit Maidre, Tallinn
Ants Merilaht, Tallinn
Ants Männiste, Tallinn
Maie Ojaste, Tallinn
Ossi Sjöman, Helsingi

1983
Valter Eljas, Tallinn
Elle Lapp, Tartu
Rudolf Nestra, Rapla
Ivar Valge, Tartu

1984
Kriselda Arro, Rakvere
Heino Eerme, Viljandi
Rein Elvak, Viljandi
Tiit Haagma, Tallinn
Nikolai Johanson, Tallinn
Meinhard Järlik, Valga
Ago Kalde, Tallinn
Gustav Kiviku, Tallinn
Tõnu Kristjuhan, Tallinn
Alma Kullerkupp, Tallinn
Heino Kurvet, Pärnu
Timofei Kuzmin, Tallinn
Martin Kutman, Tartu
Jüri Laur, Kohtla-Järve
Paul Luhthein, Tallinn
Harri Lumi, Tallinn
Udo Margna, Tallinn
Rutt Martis, Tallinn
Evi Meensalu, Harju
Sulev Mets, Tallinn
Valdek Murd, Kohtla-Järve
Lidia Murtazina, Tallinn
Mati Mägi, Tallinn
Endel Mändmaa, Tallinn
Priit Neeme, Pärnu
Iivo Nei, Tallinn
Heldur Otto, Viljandi
Peeter Palm, Tallinn
Uno Palm, Tartu
Ilma Palo, Viljandi
Ivar Peedu, Tallinn
Heimar Peremees, Tallinn
Uno Piir, Tallinn
Ülo Pille, Võru
Reet Popova, Narva
Nikolai Preiman, Tartu
Rein Ranne, Tallinn
Helmo Riisma, Tallinn
Vello Rootsi, Tallinn
Väino Rätsep, Tallinn
Villu Saar, Tallinn
Erika Salumäe, Tallinn
Silvi Sarv, Pärnu
Arma Sirkel, Pärnu
Uljas Soidla, Tallinn
Otto Sulakatko, Kohtla-Järve
Roman Šeremeta, Kohtla-Järve
Lembit Zernant, Tallinn
Boris Tamm, Tallinn
Mati Tamm, Pärnu
Evi Tennmann, Tallinn
Indrek Toome, Tallinn
Mihhail Trofimov, Pärnu
Valeri Tšertverga, Narva
Vahur Tõrv, Viljandi
Eduard Tõugjas, Kohtla-Järve
Leo Urge, Pärnu
Mati Uuehendrik, Tallinn
Charles-Villem Vallmann, Tallinn
Vaiko Vooremaa, Tallinn

1986
Toivo Asmer, Harju
Tõnis Jaska, Tallinn
Bernhard Jürna, Tallinn
Annus Kaareste, Tallinn
Sven Kochberg, Tallinn
Riita Lind, Tartu
Rein Lindmäe, Tallinn
Hardi Mets, Tallinn
Udo Mets, Tallinn
Harri Pilbas, Tallinn
Leonhard Puksa, Tallinn
Tõnu Raid, Tallinn
Olev Roosma, Tallinn
Georg Valdek, Tallinn

1987
Enno Akkel, Tartu
Vello Ambus, Tallinn
Rein Auväärt, Tallinn
Jüri Dorbek, Tallinn
Rein Eenmäe, Rakvere
Jaan Ehlvest, Tallinn
Eve Ello, Tallinn
Hugo Ennok, Tallinn
Aime Halliste, Tallinn
Harry Heinrichsen, Kohtla-Järve
Maaja Imelik, Tallinn
Lydia Inglist, Tallinn
Ahto Innos, Tallinn
Jüri Jänese, Tallinn
Richard Kaldmäe, Tallinn
Marek Kaleta, Tallinn
Aadu Kana, Tallinn
Matti Killing, Pärnu
Tõnu Kinks, Tartu
Anu-Mall Kroon, Tallinn
Igor Krugljakov, Tallinn
Ivar Kukk, Kohtla-Järve
Lembit Kumm, Tallinn
Helmi Kuusmaa, Tallinn
Sulev Laanpere, Pärnu
Mai Laas, Kohtla-Järve
Tiit Lehtmets, Tallinn
Valter Leini, Kohtla-Järve
Kalju Lepner, Tallinn
Mati Liim Tallinn
Heiki Liivrand, Harju
Jaanus Lillepuu, Tallinn
Rein Loik, Tallinn
Sirje Lubi, Tallinn
Mai Luik, Tartu
Heino Luksep, Tallinn
Arno Matto, Tallinn
Tõnu Meijel, Tallinn
Maie Mets, Tallinn
Margus Metstak, Tallinn
Koit Muru, Tallinn
Rein Mäe, Kohtla-Järve
Tiiu Neiland, Tallinn
Tiit Nuudi, Tallinn
Mati Ojandu, Võru
Helju Pall, Tallinn
Reet Palm, Tartu
Mati Poom, Tallinn
Viktor Preiman, Tallinn
Jenny Pukk, Tallinn
Leo Rahumägi, Tallinn
Ülo Raudsepp, Kohtla-Järve
Harry Rikkas, Tallinn
Vello Rootsi, Tallinn
Ants Saar, Tallinn
Kalju Saarestik, Rakvere
Endel Sammelmann, Tallinn
Endel Sarva, Narva
Enn Seene, Tallinn
Ants Siimer, Tallinn
Ziedonis Silins, Tallinn
Igor Solopov, Tallinn
Toivo Zoova, Tallinn
Helve Taal, Tallinn
Vambo Talu, Pärnu
Voldemar Tassa, Harju
Jaanus Teppan, Tartu
Karl Tihvan, Kunda
Aime Tobi, Tallinn
Helle Tohv, Pärnu
Milvi Täpp, Kunda
Madeleine Vaarmets, Tallinn
Elmar Vaus, Tallinn
Kersti Veer, Tallinn
Aini Veskiväli, Tallinn
Eneken Vesmes, Tallinn
Viktor Viktorov, Tallinn
Jüri Villemson, Tallinn
Mare Vooglaid, Tallinn

1988
Nadežda Maksimova, Tartu
Tiit Sokk, Tallinn
Mart Soomre, Tartu
Toomas Tõniste, Tallinn
Tõnu Tõniste, Tallinn

1989
Ljubov Krõlova, Tallinn
Merike Mändsoo, Tallinn
Annely Ojastu, Tallinn
Härm Ruuse, Tallinn

1991
Hubert Pärnakivi, Tartu

1992. aastal, pärast Eesti Spordiseltsi Kalev moodustamist, kinnitati uus auliikme rinnamärk. Märgi nr 1 omanikuks sai Õnne Pollisinski. Arvukamalt lisandus auliikmeid 1996. ja 2001. aastal, mil esimese Kalevi-nimelise spordiseltsi sünnist Eestis möödus 95 ja 100 aastat.

1993
Õnne Pollisinski, Tallinn
Arne Mikk, Tallinn
Rein Kask, Pärnu

1994
Vladimir Ivanov, Tallinn
Kalju Lepik, Tallinn
Andres Lutsar, Tallinn
Kaja Seinberg, Tallinn

1995
Pavel Gamzejev, Kohtla-Järve
Arvo Raus, Kohtla-Järve

1996
Marje Elerand, Tallinn
Einari Jalonen, Kohtla-Järve
Birgitta Kervinen, Helsingi
Reet Malsroos, Tallinn
Märt Mere, Pärnu
Vally Mõistlik, Tallinn
Endel Paap, Kohtla-Järve
Tiit Padar, Tallinn
Mati-Johannes Palm, Tallinn
Indrek Pertelson, Tallinn
Aavo Põhjala, Tallinn
Sulev Roosma, Tallinn
Jüri Saar, Kuressaare
Harry Seinberg, Tallinn
Kristina Šmigun, Tartu
Rutt Šmigun, Tartu
Jaak Tamm, Tallinn
Malle Teska, Rakvere
Eha Vällik (Raudjärv), Tallinn

1997
Arvo Lill, Tallinn

1998
Valli Tarvas, Tallinn

2001
Sven Eving, Tallinn
Tiiu Haavik, Kuressaare
Rene Hammer, Tallinn
Urmas Jaamul, Tallinn
Ants Juhvelt, Tallinn
Helga Kala, Tallinn
Mall Kalve, Tallinn
Mehis Kard, Tallinn
Ants Kargaja, Tallinn
Kaljo Kägi, Tallinn
Aare Kööp, Tallinn
Albert Leichner, Tallinn
Rein Lellep, Tartu
Tiia Lindmaa, Pärnu
Mare Lõssov, Tallinn,

Rein Lüüs, Tallinn
Mart Meiel, Tallinn
Hans Noormaa, Tallinn
Lembit Nöps, Tartu
Eve-Mall Peets, Tallinn
Tiina Randoja, Tallinn
Ilmar Raud, Tallinn
Vello Rink, Tallinn
Indrek Sei, Tallinn
Helju Sutt, Pärnu
Arno Säks, Tartu
Tiina Šokman, Tartu
Silvi Unt, Tallinn
Mare Vierland, Tallinn
Mare Lõssov, Tallinn

2002
Ilkka Järvinen, Helsingi
Elvi-Hermiine Kulev, Rakvere

Raul Luks, Tallinn

Laine Puusepp, Rakvere
Markku Viinanen, Helsingi
Elvi Hermiine Kulev, Rakvere

2003
Sirje Eomõis, Tallinn
Heino Märks, Tallinn
Mart Siimann, Tallinn

2004
Ivan Kovaljov, Tallinn
Andres Nirk, Tartu
Viive Soll, Tallinn
Tiit-Urmas Teiter, Tallinn

2005
Uno Aavola, Rakvere
Peeter Maspanov, Tallinn

2006
Heiti Annus, Tartu
Jevgeni Barmotin, Sillamäe
Vello Kade, Tartu
Ivo Karjus, Kohtla-Järve
Ülo Kotkas, Tallinn
Jaan Manitski, Tallinn
Mart Moosus, Tallinn
Viiu Rebane, Tallinn
Jevgeni Sokolov, Narva
Mari Soonvald, Tallinn
Vladimir Stepanišin, Tallinn
Rein Sõitja, Tallinn
Maie Tamm, Rakvere
Piret Tamm, Tallinn
Jevgeni Terentjev, Sillamäe
Joel Toomsalu, Madsa
Mehis Viru, Tartu
Riina Voolpriit, Tallinn
Valdur Tamming, Tallinn

2007
Mati Idlane, Tallinn
Urve Keskküla, Tallinn
Tarvo Villomann, Tallinn
Hannes Överus, Tallinn
Maie Karus, Rakvere
Tõnu Ploom, Rakvere

2008
Michel Zdankevitch, Tallinn
Gunnar Veeber, Kohtla-Järve
Linda Martis, Tartu
Anatoli Männi, Püssi
Aime Luuk, Kohtla-Järve
Arvi Kaabel, Tallinn
Rein Tölp, Tallinn
Alar Sutt, Tallinn
Peeter Viitong, Tallinn
Gerd Kanter, Tallinn

2009

Rein Järva, Tallinn

Enn Mainla, Tartu

2016

Valdu Suurkask, Tallinn

Raido Rüütel, Tallinn

Kristi Mägi, Tallinn

Kalle Klandorf, Tallinn

Neinar Seli, Tartu

Rita Lepik, Kohtla-Järve

Ats Virumäe, Võru

2017

Hindrek Sepp, Tallinn

Jaak Vahter, Tallinn

 

 

Cha - Tea for allKultuurkapitalKatrekKalev SPA
VärskaHasartmängumaksu nõukoguIluum
PostimeesPremiaROISpordi ja NoorsooametTallegg
Sitemap
© Eesti Spordiselts Kalev
Aadress: Pärnu mnt. 41, 10119 Tallinn | Telefon: +372 615 4280 | Faks: +372 615 4278 | E-mail: info [ät] eestikalev.ee