Eesti Spordiselts Kalev
 

Nr.

 

 

Nimetus

 

 

Valitud

 

Saavutused

 

1.

 

 

Aasta meessportlane

 

 

Gerd Kanter

Tallinna Spordiselts Kalev

 

pronksmedal maailmameistrivõistlustelt

 

2.

 

Aasta naissportlane

 

Ksenija Balta

Tallinna Spordiselts Kalev

Kuldmedal kaugushüppes sisekergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel.

8. koht maailmameistrivõistlustel

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

Aasta noorsportlane (kuni 21-aastane)

 

 

Liane Pintsaar

Tartu Spordiselts Kalev

 

Kaisa Pajusalu

Pärnu Spordiselts Kalev

 

 

Epp Mäe

Kohtla-Järve Spordiselts Kalev

 

 

 

Erik Idarand

Kalevi Jalgrattakool

 

Sten Indrikson

Kalevi Ujumiskool

 

Timo Paade

Eesti Karate-Do Wadokai Selts

 

U20 Euroopa juunioride meister kolmikhüppes

 

Hõbemedal U23 juunioride maailmameistrivõistlustel ühepaadil (sõudmine)

 

Naistemaadluses juunioride MM pronksmedal ja EM hõbemedal kehakaalus kuni 72 kg, U17 EM hõbemedal kehakaalus kuni 70 kg, sumos EM pronksmedal kehakaalus kuni 80 kg ja naiskonnavõistluses, maailmamängude esikoht kehakaalus kuni 80 kg.

MM-16 koht, EM-10 koht,

6-kordne Eesti meister

 

4-kordne Eesti meister, uus Eesti juunioride rekord

 

Euroopa Wado Cup 2009 karate katas 5 koht

 4.  Aasta võistkond  

 

Allar Raja

Kaspar Taimsoo

Pärnu Spordiselts Kalev

Eesti paarisaeru kahepaat (sõudmine)

Pronksmedal maailmameistrivõistlustelt

Kuldmedal Euroopa meistrivõistlustelt

 

 

 

 

5.

 

 

 

Aasta treenerid

Kersti Viru

Tartu Spordiselts Kalev

 

Matti Killing

Pärnu Spordiselts Kalev

 

Üllar Põvvat

Tartu Spordiselts Kalev

 

Liane Pintsaare treener

 

 

Eesti sõudekoondise treener (paarisaeru kahepaat, kaheksapaat)

 

Art Raudva treener

(MM-1, EM-2, T-550 klassis)

 

 6. Aasta veteran  Nora Kutti  

4-kordne veteranide maailmameister kergejõustikus D85 vanuseklassis (vasaraheide, raskusheide, odavise, heidete mitmevõistlus)

3-kordne veteranide Euroopa meister ujumises (50m, 100m ja 200m selili)

 7. Aasta vabatahtlik  Vladimir Panov  

 

kaasabi K.Palusalu mälestusvõistluste läbiviimisel

 

 

 

 

8.

 

 

Aasta koostööpartnerid

 

OÜ Roi,

AS Värska Vesi,

OÜ Viking Line Eesti,

Estiko AS,

Tikkurila-Vivacolor AS,

AS Maag Grupp

 

 

 

9.

 

 

Aasta üritus

 

 

IX Lembit Olli mälestusturniir

Sillamäe Spordiliit Kalev

 

 

 

10.

 

 

Parim tervisespordiklubi

 

 

Haapsalu käimisklubi

Modern Walking

 

 

 

11.

 

 

Parimad firmaspordis

 

 

  I   Eesti Post SK

 II  Norma AS

III Tallinna Sadam

III Eesti Põlevkivi SK

5.  TTTK AS

6.  Loomsete Jäätmete   Käitlemise AS