Eesti Spordiselts Kalev

“Käime koos!” liikumisharrastussari – Sibulatee kõnd

6.07.2018 “Käime koos!” liikumisharrastussari – Sibulatee kõnd

Aeg ja koht:  25. august 2018 Kallastel, “ESS Kalev Sibulatee kõnd”. Start ja finiš Alatskivi looduskeskuse eest, Tartu mnt 4, Alatskivi, kell 11.00.

http://www.sibulatee.ee/our-destination/alatskivi-looduskeskus/

Eesmärk: Võimalus täiskasvanutel, noortel ja lastel tegeleda liikumistegevuse/kepikõnniga ning sportlikult aega veeta. Lisaväärtust annab ka asukoht kus antud üritus toimub.

Distants: Valida on kahe distantsi vahel: Alatskivi matkarada 4,5 km ja 10km. Vahelduva reljeefiga

rajal Hirveaed, Alatskivi lossipark,  Veski- ja Lossijärv, rekonstrueeritud Turbasild, Truuduse tamm, unane allikas, Kalevipoja säng, suurepärased vaated Alatskivi lossile.

https://loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/tartu-jogeva-puhkeala/9485

Iga osaleja vastutab ise oma tervisliku seisundi eest.

Osavõtumaks:   Eelregistreerimisel 5 eurot, kooliõpilased 2eurot. Kõikidel huvilistel palun saata oma osaluse soovi kinnitus (täis nimi ja telefoni number), et saaksin koostada teile arve. Eelregistreerimisega garanteerite omale söögi, kohapeale jõudes saate asuda kohe starti ning kõigile eelregistreerunutele on Kalevi poolt ka väike meene. Eelregistreerimine lõpeb 16.08.2018.

Autasustamine: Käimisest osavõtjate vahel auhindade loosimine. Auhinnad “Käime Koos!” toetajatelt CHA, ILUUM, Viking Line

Transport:          25.08.2017 väljub buss Eest Rahvusraamatukogu eest kell 8:00 kui eelregistreerunute arv on vähemalt 8 inimest. Eelregistreerimine lõppeb 20.08.2017. Edasi tagasi sõidupilet 20eur.

Toitlustamine:    Matkaraja läbinutele pakutakse kehakinnitust.

Muud:                   

Kepikõnnihuvilistele tasuta keppide laenutamine.

Peale kõndi külastame Kallaste sibulalaata.  Täpsema info leiate siit: http://www.sibulatee.ee/sundmus/kallaste-kala-ja-sibulalaat/

Templid:              Kõigil osalejatele ESS Kalev tempel “Käme Koos!” voldikusse ning soovijatele IVV tempel.

Eelregistreerimine: kaimekoos@eestikalev.ee  

 

 

Korraldaja: Eesti Spordiselts Kalev

 

Lisainfo:

Henri Riska

“Käime koos!” projektijuht

Spordiürituste korraldamise juht

henri@eestikalev.ee

+372 5802 6523

www.eestikalev.ee/kaimekoos

www.facebook.com/kaimekoos

 

Annan Eesti Spordiseltsile Kalev nõusoleku isikuandmete töötlemiseks. Kogutavad andmed on teenuse osutamiseks ning liikumisharrastus ürituste osas teabe saatmiseks. ESS Kalev kasutab isikuandmeid vaid ulatuses, mis on vajalik “Käime Koos!” sarja osas inimeste teavitamiseks ning kinnitame, et  ei väljasta isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud seadusest tulenevate kohustuste täitmiseks.

  • Isiklikud andmed mida töötleme: nimi, sünniaeg.
  • Kontaktandmed mida töötleme: aadress, telefoninumber ja e-posti aadress.