Postitatud

Kalevi lahtised meistrivõistlused cyclo-crossis – TULEMUSED!

Pirita Velotrekil ja Pirita jõe ürgoru kallastel toimusid novembri keskpaigas 154 ratturi osalusel Kalevi lahtised meistrivõistlused cyclo-crossis.

Eliit arvestuses oli parimaks Kalevi Jalgrattakooli esindajaks Robin Pruul kes saavutas 12nda koha.

M/N 12 klassis saavutas esikoha meeste arvestuses Henri Valsem ning naiste arvestuses Karolina Surva. Antud klassi parim kalevlane oli meeste arvestuses Kermo Tamm ja naiste arvestuses Mia Carla Tegelmann.

M/N 14 klassis saavutas esikoha meeste arvestuses Frank Aron Ragilo, kes oli ka parim Kalevi Jalgrattakooli esindaja. Naiste arvestuses sai parima koha Elisabeth Ebras ning parim kalevlane oli Annabrits Prants.

M/N 16 klassis saavutas parima koha meeste arvestuses Joosep Mesi ning teisele kohale sõitis ennast Kalevi esindaja Gleb Karpenko. Naiste arvestuses oli parimal kohal Kalevi rattur Kätlin Kukk.

M/N Vaba klassi võitis meestest Aleksei Kushnir ja naiste parim oli Grete Jaeski. Naised + Seeniorid hulgast oli parim mees Priit Tuisk ning naistest Mari-Liis Mõttus.