Eesti Spordiselts Kalev

Tallinna võimlemispeo ülevaatused Põhja Spordihoones 15.mai 2022

14.04.2022 Tallinna võimlemispeo ülevaatused Põhja Spordihoones 15.mai 2022

15.mail 2022 toimuvad Põhja Spordihoones (Uus-Maleva 10, Põhja-Tallinna linnaosa) Tallinna võimlemispeo “Aeg unistada” ülevaatused.

AJAGRAAFIK KAVADE KAUPA

Mudilased

Mudilastele ülevaatusi ei toimu, Katre Jaani  lavastab teie kava staadionil. Katre võtab teie kõigiga ühendust ja jagab ülevaate kuidas ta teid üle vaatab ja infot edastab.

RAHVATANTS
Juhendaja Organisatsiooni nimi Paare
SUUR SAAL Mait Pinsel, Kaja Naarits, Britta Kaukver Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel SAVIJALAKESED 22 9:00 – 9:20
Eneli Rüütli Uppsar 8 9:20 – 9:40
Richard Beljohin MTÜ Tantsuselts Vöör ja Ahter 8  
Linda Pihu Rae Kultuurikeskus 8 9:40- 10:00
Helen Trug Paide Hammerbecki Põhikool 8  
Liina Viirsalu Jüri Gümnaasium 8 10:00 – 10:20
5-9. klass osal.
SUUR SAAL Kristiin Raudsepp Audentes Spordiklubi 24 10:30 – 10:50
Jana Tiitus Saku Gümnaasium 8 10:50 – 11:10
Eveli Makko Triibuvurru tantsustuudio 8
Imbi Kõiver Heleni Kool 4
Urve Keskküla Tallinna Nõmme Huvikool 10 11:10 – 11:30
Thea Turulinn Tallinna Reaalkool 8
Siret Vaiklo Saue Gümnaasium 8
Garina Toomingas MTÜ Aruküla Kultuuriselts.eu 8 11:30 – 11:50
Kairis Kontus MTÜ Gaudeo 16
Kristine Diane Saar Tantsuansambel Tuisuline 4 11:50 – 12:10
Mare Paist Tallinna Saksa Gümnaasium 15
Gümnaasium/tudengid
SUUR SAAL Liisa Laine Eesti Tantsuagentuur 8 12:20 – 13:00
Mare Paist Tallinna Saksa Gümnaasium 9
MEHED, POISID
SUUR SAAL Kristine Diane Saar Tantsuansambel Tuisuline 6 13:00 – 13:30
Lemme Randma Viimsi Gümnaasium 16
   1-4. klass      
POKSI SAAL Kairi Koolme Saku Lustipõnnid 8 9:00 – 9:20
Urve Keskküla Tallinna Nõmme Huvikool arve  monika.Paletzky@nommehuvikool.ee 16 9:20 – 9:50
Eveli Makko Triibuvurru tantsustuudio 8 9:50 – 10:10
Imbi Kõiver Heleni Kool 6 10:10 – 10:30
Siret Vaiklo Saue Gümnaasium 8 10:30 – 10:50
Ülle Noodla Tallinna Saksa Gümnaasium 16 10:50 – 11:20
Inna Stepanova Laste Tantsuansambel Solnõsko 8 11:50 – 12:10
Valeria Januškevitš SA Eesti Tantsuagentuur 16 12:10 – 12:40
Renna Nõgel Kadrioru Saksa Gümnaasium 8 12:40- 13:00
Svea Sokka MTÜ Mõisatants 16 13:00 – 13.30
SUUR SAAL Nele Loo Pelgulinna Gümnaasium 16 13:30 – 14:00
Kristine Diane Saar Tantsuansambel Tuisuline 14 14:00 – 14:30
         
  NAISED 1      
SUUR SAAL Piret Torm-Kriis Tantsutrupp MODUS 8 15:10 – 15:30
Sandra Lelov Kopli Lasteaed 8
Kaire Kiison Tallinna Veerise lasteaed 8 15:30 – 15:50
Maris Nõmmistu Võimlemisklubi Janika Tallinn 8
Triine-Liis Merbach MLA Viimsi Lasteaiad Laanelinnu maja 8 15:50- 16:10
Svea Sokka MTÜ Mõisatants 8
Lilja Normak Idla Eesti Selts 8 16:10 – 16:30
Eveli Makko Triibuvurru tantsustuudio 8
Garina Toomingas MTÜ Aruküla Kultuuriselts.eu 8 16.30 – 16:50
Marie Käige Tallinna Nõmme Huvikool 8